• משטרת ישראל מדווחת בשנים האחרונות על עלייה של עשרות אחוזים בפריצה לבתים • הגנבים נעשים מתוחכמים ונועזים יותר, וכדי להתגונן מפניהם אתם זקוקים למומחים הטובים ביותר •

תופעת הפריצות לבתים הפכה למכת מדינה – הפטנט הבינלאומי של חברת ILock מסייע לכם לנעול בצורה הרמטית את הבית ולהרחיק את הגנבים מהמקום. הפרצה קוראת לגנב? זה הזמן לקרוא למומחים של ILock!

כאשר חושבים על אבטחת הבית, העסק או המחסן שלכם, הדבר הראשון שחשובים עליו הוא בדרך כלל הדלתות, ומתעלמים מהחלונות. זאת מאחר ואנו רגילים יותר לראות אנשים יוצאים ונכנסים דרך הדלת. בהרבה מקרים, הלך מחשבה זה הוא בדיוק מה שסומכים עליו גנבים ופורצים המתכננים פלישה לשטח הפרטי שלכם.

 

המנגנון החכם שמונע פריצה

הפיתוח האחרון של מומחי ILock שנחשב למילה האחרונה בתחום, הוא מנגנון לנעילת חלונות הזזה המונע פריצה באמצעות חיזוק סגר הנעילה ומסייע לכם לשמור על בני ביתכם ורכושכם היקר.

 

מנגנון הנעילה שלנו תוכנן בקפידה תוך יישום ניסיון רב שנצבר ומיוצר במפעלים בעלי תקני הבטיחות המחמירים ביותר בישראל מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתעשייה המבטיחים עמידות גבוהה גם לטווח הארוך.

 

איך זה עובד?

מדובר בשילוב של מנגנון נעילה ILock Block עם ציפוי מגן ביטחון לזכוכית שמגן עליה מפני חדירה. ברגי עוגן מסיביים במיוחד מוכנסים לתוך מסילת נעילה שמשתלבת בפרופיל של מסגרת חלון או דלת הזזה. בנוסף, מותקן בחלקו העליון של המשקוף כולא חלונות, שמונע את הרמת הכנף ומניעת ניעור החלון או הדלת. לאחר ההתקנה האטימה של החלון נשמרת כפי שהייתה לפניה, רק שמרכיב הביטחון במערכת גדל בעשרות מונים.

 

נוח וידידותי

מערכות הנעילה של החברה נגד פריצה עונות על הצורך להעניק את המענה הטוב ביותר למיגון המשפחה או בית העסק שלכם. כל זאת, בלי לסרבל את ההפעלה של המנגנון. כך, כאשר נוצר צורך להימלט מהבית – אם בשל שריפה או מצוקה מסוג אחר – אין כל קושי לפתוח את המנגנון מתוך הבית ולצאת בבטחה ובמהירות.

המערכת אינה מצריכה כל תפעול מיוחד.

 

שמירה על עיצוב החלון המקורי

מנעולים לחלונות | איילוק בלוק
מנגנון נעילה נסתר לחלון הזזה

בניגוד למערכות ביטחון שפוגעות במראה האחיד והאלגנטי של הבית, הפטנט של ILock משתלב בצורה הרמונית עם צורת החלון או הדלת ולא גורם לא כל נזק למסילת ההזזה או מגביל פתיחת חלון. אז כשזה מגיע לביטחון של המשפחה שלכם אסור להתפשר. פנו עכשיו למומחים של ILock והבטיחו לעצמכם וליקירכם שינה טובה ובטוחה. כי מנעולים לחלונות ודלתות הזזה זו המומחיות שלנו!

הפטנט הבינלאומי ILock Block של חברת ILock מסייע לכם לנעול את חלונות הבית ולהרחיק את הגנבים מהמקום. החברה, שהוקמה בשנת 1989 על ידי יצחק מויאל, נחשבת לפורצת דרך בענף האלומיניום. במהלך השנים צברה החברה ניסיון רב בתחום ופיתחה פתרונות שונים לצורכי בטיחות ומיגון לבית ולנעילת חלונות הזזה בפרט, המהווים מענה לעקב אכילס בתחום ופתח למעשי גניבה, שוד וסיכון חיי אדם.

מיוצר בישראל – פטנט רשום

 


 

אהבתם? דרגו אותנו: