כאן תוכלו לצפות בשלבי ההתקנה והמנגנון הייחודי של איילוק בלוק נעילה לחלונות הזזה – המונע פריצה ומאושר על ידי חברות הביטוח כתחליף לסורגים, בשילוב ציפוי מגן לחלון השניים מהווים פתרון בטיחותי ואפקטיבי לצורך נעילת חלונות הזזה ודלתות הזזה.

התקנת המנגנון נעשית באופן פשוט ללא כל צורך בכלים מיוחדים (מבוצע באמצעות שני ברגיי אלן). ניתן גם להזמין מתקין מורשה מטעם החברה שיבצע את ההתקנה עבורכם.


נעילת חלונות הזזה ודלתות הזזה מבית איילוק

צפו בסרטון המדגים את תכונותיו הייחודיות של המנגנון לנעילה לחלון הזזה – שלוש נקודות נעילה:

 

 


מיגון דלתות וחלונות זכוכית

ציפוי הגנה פוליאסטר שקוף וחזק במיוחד המונע ניפוץ עקב הדף, פגיעה פיזית וסדקים בזגוגית החלון:

 

 


 

אינכם בטוחים איזה פרופיל חלון יש לכם?

לייעוץ והזמנה פנו אלינו:

  שם

  טלפון / נייד

  *הפרטים ישמשו לצורך יצירת קשר בלבד, גם אנחנו שונאים ספאם!

   

   


  מגביל פתיחה לחלון

  חדש באתרמגביל פתיחת חלון למניעת נפילת ילדים מגובה! עם פתרונות הנעילה של 'איילוק' אתם יכולים שוב להרגיש בטוח בביתכם.

  מעצור בלם לחלון / מגביל פתיחת חלון מסייע בשמירה על בטיחות החלון על-ידי הגבלת טווח פתיחת הכנף מכל צד. יתרונותיו הם שילוב של בנייה וייצור מחומרי גלם איכותיים ובטוחים לשימוש לטווח הארוך, תכנון מוקדם למצבי חירום והתקנה שאינה פוגעת בעיצוב החלון המקורי. מעצור לחלון יכול להציל חיים! אם אתם הורים לילדים או משגיחים עליהם, בבית, גן ילדים, או בית-ספר עם מגביל פתיחה לחלון תוכלו להיות שקטים ובטוחים הרבה יותר.

   

  מעצור פתיחת חלון - מגביל פתיחה לחלונות

   

  מגביל חלונות הזזה איילוק מיוצר בישראל במפעלים בעלי תקני בטיחות מחמירים ביותר ומחומרים עמידים באיכות גבוהה! ILock Stop הינו פיתוח ופטנט ייחודי ובלעדי של חברת ILock – היזהרו מחיקויים או פתרונות שאינם עומדים בסטנדרט מכון התקנים!