מגביל פתיחת חלון כולל מחבר פריק לניתוק – ILock Stop

מק"ט: 5860-6 כולל ניתוק מהיר

סרטון הדרכה: התקנת מגביל פתיחת חלון הזזה

עם בלם חלון תוצרת איילוק תוכלו לישון בשקט – אנו כה בטוחים באיכות מוצרינו לנעילת חלונות שאנו מציעים החזר כספי מלא במידה ולא תהיו מרוצים מבלם החלונות עד 30 יום ממועד ההתקנה.

מגביל פתיחה לחלון היחיד בעולם שמתאים גם לחלונות כיס 

החלונות בבית מגורים הם חלק חשוב מאוד מהיצירה של סביבת חיים בטוחה ובטיחותית. מה שאומר שיש לכם אינטרס מאוד משמעותי לשמור על הרכבה והתקנה של חלונות בסטנדרט הכי גבוה שיש. כמו כן לאורך השנים התחזוקה של החלון ויצירת מנגנונים מתקדמים יותר שמשפרים את ההגנה, היא חלק בלתי נפרד מתהליכים שאתם צריכים לבצע לטובת המשפחה שלכם. במידה בלתי מבוטלת הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות הוא למצוא מנגנון מגביל פתיחת חלון, נשאר לשמור על טווח תנועה מינימלי של החלונות בחדרי השינה השונים בבית, ובמיוחד בחדרי הילדים. זו היא בדיוק המשימה של אנשי הצוות המקצועיים של חברת איילוק, אשר יכולים למצוא את הפתרונות המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית לכל משפחה ולכל בית מגורים.

מה היא החשיבות של מנגנון מגביל פתיחת חלון?

מנגנון מגביל פתיחת חלון הוא מנגנון שמאפשר לכם מצד אחד לעשות שימוש בחלונות הבית על מנת לאוורר את חדרי הפנים. ומן הצד השני להבטיח שאף בן משפחה גדול או קטן לא ימצא את עצמו מתמודד עם אירועים מסכני חיים. אם אין לכם סורגים על החלונות, פתיחה מלאה של החלון יכולה להיות הזדמנות לנפילה מקומות גבוהות, מה שהופך את המגורים בבית להרבה יותר מסוכנים. מערכת מגביל פתיחת חלון תתאים את עצמה גם לסגנון העיצובי של החלונות שלכם אבל גם למערכת הנעילה והמבנה של החלון. כך שהיה בלתי אפשרי להזיז את החלון בצורה מסכנת חיים, מבלי שיש לכם כלים מיוחדים לפירוקה מערכת.

מגביל פתיחת חלון הזזה שיכול לשמור עליכם

אם ברור לכם עד כמה חשובה היא המערכת אשר תבצע הגבלה לתזוזה של החלון שלכם, אתם מבינים שזו היא משימה אותה ניתן להפקיד אך ורק בידיים של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. כאן, נכנסות לתמונה היכולות של אנשי הצוות המקצועיים של חברת איילוק, אשר יכולים להתאים סוגים שונים של מערכות נעילה לחלונות בבית. ועל בסיס יכולות מתקדמות מאוד לבצע התקנה איכותית ויציבה של מערכות שישמרו לאורך שנים, גם בתנאים הכי מורכבים והכי מאתגרים, בצורה מושלמת.

כל היתרונות של מגביל פתיחה לחלון

כל מי שחווה אירוע של פריצה לבית שלו יודע שמדובר בחוויה טראומטית שלנצח תצרוב בתודעה שלנו את האפשרות שמישהו עלול להיכנס אלינו לבית בשעת לילה מאוחרת כאשר אנו ישנים אחרי יום ארוך. בשל כך אנשים רבים עשויים לחשוש ולא להצליח להירדם בלילה, שכן כל רעש קטן מדליק אצלם נורות אדומה ומטריד את מנוחתם. לכן, כדי למנוע פריצות לבתים ולהחזיר את הבטחון לחייהם של משפחות רבות, פתרונות רבים הומצאו על מנת למנוע את כניסתם של אנשים זרים לביתנו דרך פתחים שונים, למשל החלונות שהם כר פורה לפריצות. לדוגמא מוצר כמו מגביל פתיחה לחלון יכול למנוע כניסה, או יציאה, של גנבים מהבית  דרך החלון.

למה לי לשים מגביל פתיחה לחלון בבית?

מגביל פתיחה לחלון יכול לסייע לכם במספר בחינות. ראשית, הוא יכול לשמש כמנגנון אבטחה לבית שימנע פריצות של גנבים בשעות הלילה, שכן החלון הוא אחת מנקודות הפרצה שמספקות כר פורה לכניסה של גנבים. שנית, מדובר גם באביזר בטיחות לשמירה על ילדים בבית שעשויים לפתוח את החלון וליפול, שכן הם אינם מודעים לסכנה בכך. המוצר הזה קל להתקנה וקיים לסוגים שונים של חלונות בגדלים שונים. גם אם אתם גרים בדירה שכורה מדובר במוצר מתאים עבורכם, שכן הוא אינו דורש שינוי כלשהו ולכן אין סכנה של איסור התקנה שלו על ידי בעלי הדירה.

חברת איילוק תעזור לכם לשמור על הבטיחות של הבית שלכם מפני פריצות

אם אתם מעוניינים להתקין מגביל פתיחה לחלון על מנת לשמור על הבית שלכם מפני פריצות, או כדי לוודא שהילדים הקטנים שלכם לא פותחים את החלונות, תוכלו להתקשר לחברת איילוק שמתמחה בפתרונות הגנה לבית שכאלו. איילוק תשמח לעזור לכם להרגיש סמוכים ובטוחים כי הבית שלכם מוגן מפריצות. חברת איילוק עוסקת בתחום עבודות האלומיניום והוקמה על ידי יצחק מויאל בשנת 1999. לאורך שנות פעילות החברה היא יצרה ופתיחה אמצעים מתקדמים למיגון הבית בכלל, ונעילת חלונות הזזה בפרט, שכן זהו עקב אכילס שפעמים רבות משמש כניסה לפורצים לבתים.

 

מעצור לחלון הזזה

הדלתות והחלונות בבית המגורים קובעים במידה רבה מאוד את האווירה שאתם מבקשים ליצור בתוך חלל הפנים ומחוץ לו. בין שמדובר על נכס חדש ובין שמדובר על דירה שאתם קונים מיד שניה, רגע אחד לפני שאתם נכנסים אל הבית החדש, מומלץ להסתכל על המבנה של החלונות והדלתות בשביל להבין איך אתם יכולים לשפר את העמידות ואת השימושיות. מצד אחד חשוב לייצר נעילה חזקה מאוד ומן הצד השני ההמלצה היא לרכוש מעצור לחלון הזזה כדי לשלוט בתנועת החלון ולהימנע מסיטואציות מסוכנות במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים. מה הם בדיוק היתרונות של רכישת מעצור לחלון הזזה? ומה אתם צריכים לעשות כדי לרכוש מעצור כזה? הצוות של חברת איילוק, כאן כדי לענות.

מעצור לדלת הזזה – אל תסכנו את הילדים שלכם

היתרונות ברכישת מעצור לדלת הזזה באים לידי ביטוי ב:

  1. שליטה מלאה בטווח הפתיחה של הדלת, כך שאתם יכולים לשמור על הילדים שלכם. בחוץ או בפנים, ילדים קטנים לא שמים לב איך הם מתנהגים והם יכולים לפגוע בעצמם אם לא תשימו להם את הגבולות הדרושים, בעזרת כלים טכניים מתאימים.
  2. יציאת אוורור קבוע לפנים הבית. במיוחד אם הבית שלכם סובל כל הזמן מטמפרטורות גבוהות ולחות לא נעימה, האוורור הקבוע הוא חשוב מאוד. ולכן, אפשר להתקין מעצור לדלת הזזה ששומר על מרווח דק, ומאפשר לכם לאוורור את חלל הפנים גם כאשר אתם מחוץ לבית.
  3. יצירת שכבת הגנה נוספת לנכס. אם חלילה יש ניסיון לפרוץ את בית המגורים שלכם, יהיה לפורצים הרבה יותר קשה להיכנס והם לא ירצו לבזבז זמן מיותר על פתיחת דלת ההזזה שלכם.

בחירה מתוך קטלוג המוצרים הרחב ביותר

כל מה שנותר לכם לעשות בשלב הזה בכדי לקבל את הפתרונות המתאימים ביותר לבית שלכם, הוא לבחור את המוצר שיסייע לכם לשלוט בדלת הזזה. בעזרת הידע והניסיון שלנו, אנשי חברת איילוק, תוכלו לבחור את המוצר שלכם מתוך קטלוג מוצרים נרחב כדי לאפשר התאמה אופטימלית לכל סוג של דלת הזזה בנכס

להזמנת מתקין מורשה, השאירו את הפרטים:

עוד בנושא

כיצד לזהות פרופיל חלון 7000?

זיהוי פרופיל חלון אלומיניום – פרופיל 7000 פרופיל 7000 הינו פרופיל חלון נפוץ במיוחד בישראל. כך תזהו אותו לצורך התקנת מגביל פתיחת חלון כבל או מנעול מבית איילוק.

קרא עוד >>
ביתי הוא מבצרי עם ILock Block

משטרת ישראל מדווחת בשנים האחרונות על עלייה של עשרות אחוזים בפריצה לבתים. הגנבים נעשים מתוחכמים ונועזים יותר, וכדי להתגונן מפניהם אתם זקוקים למומחים הטובים ביותר. תופעת הפריצות לבתים הפכה למכת

קרא עוד >>
נעילת חלונות לא רק נגד גנבים

לחלונות בבית יש כמה תפקידים, להגן עלינו מפני קור ורוחות, למנוע את כניסתם של פורצים לא רצויים ולהגן על הילדים כך שלא יוכלו לצאת מהחלון וליפול חלילה למטה. מערכת נעילה

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: