מיגון שמשת חלון נגד פריצה: הכירו את Shield Clear Lock

מיגון שמשת חלון נגד פריצה: הכירו את Shield Clear Lock

ישנו מגוון של אמצעי מיגון לחלון ויטרינה, אך אף אחד מהם אינו סמוי לחלוטין, מאפשר מילוט מהיר בשעת סכנה, וגם עמיד מול פורצים מנוסים כמו מערכת Shield Clear Lock המספקת מענה מקיף כנגד חדירה.

צפו בסרטון המחשה: מנעול דלתות הזזה ILock Block בשילוב ציפוי הגנה הינו פתרון וכר על-ידי חברות הביטוח כתחליף לכל סוגי הסורגים.

Shield Clear Lock – מיגון חלונות נגד פריצה

פטנט רשום. מיוצר בישראל.

אל-סורג הינו מפיץ מורשה של איילוק.

חדש מבית איילוק: מערכת הגנה Shield Clear Lock

ILock Shield Clear Lock – פתרון הגנה סמוי למיגון חלונות המאושר כתחליף לסורגים על-ידי חברות הביטוח. שילוב ציפוי הגנה פולימרי לשמשת דלת או חלון הזזה יחד עם מנעול בטיחות ייחודי מסוגו המותקן בתוך פרופיל החלון מאפשרים יצירת מערכת הגנה מתקדמת כנגד תאונות בבית, נזק, פריצה, הדף, ירי ורסיסי זכוכית העשויים להתפזר במקרה של ניפוץ.

בקרת איכות ועמידה בתקנים

כל פתרונות הבטיחות של איילוק מיוצרים תחת תקני איכות ובקרה מחמירים ובעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי. באיילוק אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים בייצור לטובת בטיחות מירבית.

תכנון מוקדם לשעת חירום

מנגנוני הנעילה של איילוק תוכננו כך שיאפשרו הימלטות מהירה במקרה של שריפה, רעידת אדמה, שיטפון וכל מקרה חירום אחר. בזכות שיטת הנעילה הפאסיבית, גם אם החלון נעול, כל שצריך הוא לפתוח כרגיל אותו במקרה חירום. אין צורך לחפש מפתחות או קודים.

הגנה מלאה ללא פגיעה בנוף הנשקף מהחלון

שכבת ההגנה השקופה אינה משפיעה לרעה על עיצוב החלון או הנוף הנשקף ממנו. יתרון משמעותי.

חזק ועמיד גם בשעת מבחן

מנעול הבטיחות של איילוק, הרשום כפטנט, מותקן כיום בבתים רבים בישראל והוכח פעמים רבות כפתרון אבטחה אפקטיבי גם מול פורצים מיומנים ומספק שקט נפשי לבעלי הבית, המשרד או המחסן בו הותקן על-ידי שיפור מערך הנעילה במאות אחוזים. המנגנון מעניק הגנה יעילה גם אם הפורץ ינסה להשתמש בכלי עבודה כבדים כמו לום, פטיש או מברג.

אולי תתעניינו גם במגביל פתיחת חלון

איילוק – מייצרים מנעולים לדלתות הזזה מאז 1999

 

מיגון חלונות נגד פריצה

החשש הגדול ביותר של בעלי בתים רבים ברחבי הארץ, הוא חשש מפני פריצות וגניבות. זוהי תופעה אשר באה לידי ביטוי כמעט בכל חלקי הארץ והיא יכולה לשבש לגמרי את שגרת החיים של בתים נורמטיביים. יחד עם זאת בבתים שבהם קיים מיגון חלונות נגד פריצה, יש פחות סיכון לפריצות וגניבות בגלל הפורצים פשוט לא רוצים לבזבז כל כך הרבה זמן ומשאבים על תהליך הפריצה של החלון כאשר יש סיכוי שהמשטרה או בעל הנכס הגיעו לאזור. בדיוק מהסיבה הזו, גם בתים פרטיים אבל גם בבתים משותפים יש נכונות רבה יותר להשקיע משאבים בהתקנה של פתרונות מיגון חלונות נגד פריצה מהסטנדרט הגבוה ביותר שקיים כיום בשוק, ובעזרת הניסיון המקצועי של אנשי הצוות של חברת איילוק.

תכנון מיגון חלונות נגד פריצה – היא מלאכת מחשבת

למתבונן מן הצד, מיגון חלונות נגד פריצה נשמע כמו הליך פשוט למדי. אבל אם יורדים לעומקם של הדברים, זו היא משימה שדורשת המון מחשבה והמון תכנון לפני שיוצאים לדרך. כמעט כל איש מקצוע שעובד בתחום יכול להסביר לכם מהי החשיבות של בחירת מנגנון מתאים לסוג החלון שלכם. כמו גם יצירה של נעילה מושלמת של המנגנון ברגע שאתם עוזבים את הבית. ומשום כך, ההמלצה היא להשקיע יותר זמן ומחשבה בתהליך התכנון וההתאמה של מוצרי מיגון חלונות נגד פריצה ממה שהייתם מצפים. אל תהססו לקחת את הזמן בחיפוש כמה שיותר מוצרים אופציונאליים. או ביחד עם הצוות שמלווה את העבודות שלכם לחשוב על היתרונות והחסרונות של כל מוצר גם ברמה הפרקטית אבל גם ברמת הבטיחות שאתם רוצים לייצר לבני המשפחה בשגרת היומיום בבית.

האחריות שלנו – ליצור את תנאי המגורים המושלמים שלכם

כאשר אתם פונים לעזרת אנשי הצוות של חברת איילוק, כדי להתאים את פתרונות המיגון המושלמים לבית, אתם בעצם בוחרים בהאצלת סמכויות לידיהם של אנשי מקצוע שמבינים בדיוק מה הם הצרכים של הבית שלכם. ומתוקף כך, אנו יכולים לתת מענה מקיף ושלם לכל לקוח, תוך תשומת לב גם לפרטים הטכניים הכי קטנים

להזמנת מתקין מורשה, השאירו את הפרטים:

עוד בנושא

עזרי מיגון חלונות

מפעלנו מייצר כמה סוגי עזרים למיגון חלונות אשר יסייעו לכל אדם לשמור על ביתו מפני כניסת גנבים. שימוש בעזרים האלה מעניק הרגשה בטוחה ושקט נפשי בכל בית שחיים בו ילדים.

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: