עזרי מיגון חלונות

מפעלנו מייצר כמה סוגי עזרים למיגון חלונות אשר יסייעו לכל אדם לשמור על ביתו מפני כניסת גנבים. שימוש בעזרים האלה מעניק הרגשה בטוחה ושקט נפשי בכל בית שחיים בו ילדים.

אי לוק סטופ

אי לוק סטופ הוא פטנט חדשני אשר אינו מאפשר פתיחה מלאה של החלון. בדרך זו אין אפשרות לצאת או להיכנס דרך החלון. שיטת החסימה פועלת באמצעות כבל אשר נותן לחלון אפשרות להיפתח לאורך של 10 ס"מ בלבד. מרחב זה אינו מספיק עבור אף אדם לעבור דרך החלון, גם לא ילד. 

ההתקנה של מתקן זה היא די פשוטה ומתבצעת על המסגרת של חלון חדש או של חלון קיים. מפרקים את החיבורים הקיימים במסגרת ומשחילים לתוכם את קצות הכבל. לאחר מכן, מחברים שוב את החיבורים והכבל מבצע מיד את תפקידו. נפילה של ילד או פריצה עלולה להתבצע מכל חלון בבית ולכן המגמה היא להתקין את המכשיר בכל אחד מחלונות הבית.

מערך זה הוא בעל תקן של מכון התקנים ולכן גופים ציבוריים רבים רוכשים ומתקינים אותו ,כמו במבנים רבים של משרד החינוך ובתי חולים וזאת כדי למנוע נפילה של אנשים מקומות גבוהות למטה, דבר העלול להסתיים באסון.

אי לוק בלוק

מערכת חדשנית המקבעת דלתות הזהה או תוך נעילה בשלוש נקודות שונות. עקב הנעילה המאסיבית בלתי אפשרי לפרוץ דלת הזזה או חלון זה כיוון שמדובר בחיבורים עמידים וחזקים במיוחד. הקיבוע הוא מאסיבי ולכן הדלת או החלון אינם זזים, אין אפשרות לפתוח או להרים אותם ולכן נמנע ניסיון הפריצה.

ההמלצה שלנו היא להוסיף לקיבוע זה גם ציפוי מגן שקוף אשר נמרח על הדלתות. מדובר במוצר אמריקאי מעולה אשר מורחים אותו על דלתות ההזזה או החלונות. החומר הוא שקוף ולכן לא נראה בעין. אם מגיעים פורצים, הם מנסים לשבור את הדלת או החלון אך ציפוי זה מגן באופן הרמטי על החלון או דלת ההזזה ואינו מאפשר לשבור אותם. הגנבים פועלים באמצעות פטישים או גרזינים ויוצרים נקודות חיכוך ופיצוצים בזכוכיות אך בשום נקודה הזכוכית אינה נשברת ולכן אין כל אפשרות לכניסת הפורצים הביתה. 

השימוש במערך זה מייתר את הצורך להתקין סורגים כדי להגן על הילדים, זהו פתרון מצוין במיוחד לאור העובדה שבני משפחה רבים אינם מעוניינים בהרכבת סורגים כיוון שלדעתם הם מכערים את נראותו של הבית ויוצרים מצב שחיים בתוך כלא. 

עזרי מיגון החלונות שלנו מיוצרים מחומרי גלם בטיב מעולה ומחזיקים מעמד לאורך שנים רבות. גם כשעוברים דירה אפשר לפרק אותם ולהתקינם לאחר מכן בחלונות אחרים בבית החדש. 

ציפוי המגן הוא המצאה יוצאת דופן המעניקה אפקט מצוין אשר מפתיע גם את הגנבים. 

נשמח להציע לכם פתרונות ייחודיים למען השקט הנפשי שלכם.