עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

פתרונות בטיחות: כל מה שחשוב לדעת על מיסוך הגנה והצללה לחלונות

מעוניינים למגן את החלונות שלכם מפני פריצה? אולי ליצור הצללה? אנו ממליצים לכם לשקול הוספת ציפוי לחלון כפתרון אידיאלי העונה במקביל גם על הצורך במיגון וגם מאפשר שימור אנרגיה כחלק מקונספט בית חכם

גם על הצורך במיגון וגם מאפשר ציפוי בטיחות והגנה לחלון מיוצר מפוליאסטר (PET) ומיושם על פני זגוגית החלון על מנת להחזיק את שבריה במידה ונגרם לה נזק, בדומה לתכונותיה של זכוכית רבודה המוכרת יותר, המכונה "טריפלקס" (תלת-שכבתית). ההבדל העיקרי בין מיסוך הגנה לזכוכית הטריפלקס הוא בכך שאת מעטפת ההגנה ניתן להוסיף גם לבתים ומבנים עם חלונות ישנים יותר, הרבה לאחר מועד ייצורם ועל-ידי כך תוספת המיגון לזכוכית משביחה את מערכת החלונות הקיימת ואין צורך להחליפה בעלויות גבוהות.

בציפויי מיגון לחלונות נעשה שימוש נרחב ברחבי העולם וניתן למצוא אותם על חלונות רכבות, אוטובוסים, מכוניות ובניינים. יש היראו בנפיצותם כהוכחה ליעילותם ותרומתם לתחום הבטיחות.

חלונות לבית - תכונותמבנה ותכונות – גם שקוף וגם בטוח

מסכי הגנה מצופים בדבק חזק במיוחד בצד אחד שלהם המצמיד אותם לזכוכית החלון ומעגן אותם למסגרתו. ציפוי עבה יותר יאפשר מיגון טוב יותר וככל שהוא שקוף יותר כך הוא נחשב לאיכותי יותר מאחר והוא מציע ראות טובה וטבעית מבעד לחלון.

עמידות גבוהה

מסכי מיגון ובטיחות לדלתות הזזה תוכננו להיות עמידים בתנאים עוינים וקיצוניים, כגון ניסיונות פריצה, שבירה וחיתוך עם כלים מסוגים שונים. ככאלו, תוכננו עבורם גם מבחנים ייעודיים שנועדו להבטיח את עמידותם בשעת מבחן. מומלץ לבדוק את הספק שלכם באם ביצע בדיקות אלו והמוצר שלו מיוצר תחת אבטחת האיכות הנדרשת למוצרים מסוג זה.

מגוון יישומים

התקנת ציפוי מגן לדלתות הזזה 350 מיקרון • איילוק

התקנת מסך מגן לחלון מבוצעת היכן שיש פוטנציאל לפגיעה מזכוכית החלון, למטרות אבטחה ומניעת פריצה או גניבה. השוני בין סוגי הציפויים השונים מושפע מהעובי שלהם הנמדד ביחידות מיקרון, איכות הדבק המשמש להצמדה, שיטת ההתקנה ומבנה החלון עליו מיושם הציפוי.

עיצוב וחסכון באנרגיה

חלק מכיסויי החלון הקיימים מציעים גם יתרונות מוספים להגנה ובטיחות, כמו יכולת שליטה על עוצמת האור מבחוץ, מסנני קרינת UV להגנה מפני השמש, ויסות חום וקור ואפשרויות עיצוב המציעות הצללה בדרגות שונות.

תקן בטיחות

כאשר זכוכית נשברת, נטייתה הטבעית להישבר לחלקים ורסיסים חדים המסוכנים מאוד לכל אדם בקרבתם, במיוחד אם זה קורה כתוצאה מפגיעה מכה עוצמתית. זכוכית מחוסמת יכולה להישבר ללוחיות קטנות היכולות לגרום פציעה קשה; במיוחד במקרים של פריצה לבית מגורים או ניפוץ שמשת רכב. במדינות רבות חלונות זכוכית בבניינים גורדי שחקים מחוייבים בבדיקות בטיחות ועמידה בסטנדרטים מקובלים בענף הבנייה לפני הרכבתם.

מהו פוליאסטר או PET?

פוליאתילן טרפתאלט, הידוע גם כ-PET , נפוץ מאוד כיוון שהוא חומר הגלם ממנו מייצרים בקבוקי שתייה קלה וסודה הנמכרים בחנויות. בצורתו הגולמית, ידוע ה-PET כחומר עמיד, קל משקל, בטוח לשימוש, גמיש וניתן למחזור.

הידעתם? ה-PET הוא הפלסטיק הממוחזר ביותר בעולם, ונאסף למחזור כחלק מתכנית "עיר ירוקה" במדינות וערים רבות. לפי הנתונים היקפי המיחזור ורמת המודעות לנושא עולים באופן ניכר מידי שנה.

מסנן קרינת שמש | נגד פריצה