אביזרי בית לבטיחות ילדיםהדאגה של ההורים לבריאותם ולבטיחותם של הילדים היא תמידית החל מתקופת הינקות ועד בגרותם. אחת הפעולות שרוב ההורים מבצעים היא דאגה לכך שהבית יהיה נעים ובטיחותי בפרמטרים שונים.

בטיחות בנושא החלונות 

ילדים רבים שבים מבית הספר ונותרים לבד בביתם עד שאחד ההורים חוזר ממקום העבודה שלו. השעות הרבות של השהייה לבד מחייבת חשיבה ייחודית על בטיחותם כך שלא יוכלו חלילה ליפול או כדי למנוע כניסת פורצים בשעה שהם נמצאים לבד בבית. 

ההמצאה יוצאת הדופן של מפעלנו פותרת בעיה זו בדרך פשוטה, מעשית וזולה. מדובר במערכת נעילה מתוחכמת המיוצרת בטכנולוגיה חדשנית וכוללת מנגנון אשר אינו מאפשר את פתיחת החלון כולו אלא רק חלק קטן ממנו. כשהחלון אינו נפתח בכל גודלו והמסילה מאפשרת הזזה מועטה בלבד עליה, אף אדם לא יכול לצאת או להיכנס דרכו. המנגנון הייחודי מאפשר פתיחה של כעשרה ס"מ בלבד, זהו פתח צר מדי למעבר שאינו מתאים גם לאנשים רזים מאד.

היעילות של פטנט זה הובילה הורים רבים להתקין מנגנון זה בכל החלונות הקיימים בהיקף הבית או הדירה וכך המגבלה הזו אשר הותקנה מעניקה שקט נפשי להורים שנמצאים במקום העבודה, הם רגועים שהילדים מוגנים ובטוחים בכל הקשור לחלונות.

התקנת אי-לוק סטופ 

ההתקנה של מערכת זו היא פשוטה מאד וכל אדם בעל חוש טכני מסוגל לבצע אותה על כל חלון תוך כמה דקות. בשני צדי מסגרת החלון קיימים חיבורים, יש לשחרר אותם ולאחר מכן לחבר אליהם את הכבל תוך השחלתו לתוך החיבורים. החיבורים נסגרים שוב והכבל בדרך זו עוצר פתיחה מלאה של החלון. מדובר בכבל עבה שאינו נקרע וקשה מאד להוציא אותו אלא אם מישהו מפרק את החיבורים תוך שימוש במפתח אלן.

חלונות במקומות ציבוריים

במקומות ציבוריים כמו בתי ספר ובתי חולים רבים קיים חשש שילדים יפלו מאחת הקומות הגבוהות. זה יכול להיות ברגע של חוסר תשומת לב או מעידה ועלול להיות גם במקרה של ילד המעוניין לשים קץ לחייו. המטרה היא למנוע את כל המקרים הללו ולכן מתקינים בכל החלונות המצויים בכל הקומות מתקן זה למען בטיחותם של הילדים הנמצאים במקומות הללו.

גם חברות הביטוח הכירו ביתרונות של מערך זה

חברות הביטוח אשר בחנו לעומק את אופן התקנתו פעילותו של מוצר זה, הכירו בו כפריט אשר מונע חדירה של פורצים לבית ולכן הוא חלק מהותי במערך ההגנה על הבית. קיומו של פריט זה נרשם בפוליסת ביטוח הדירה והוא חלק מהותי בחישוב ערך הפוליסה.

נשמח לצרף גם אתכם ללקוחות הרבים שלנו שהתקינו מתקן אי-לוק סטופ בכל חלונות ביתם בפעולה מהירה, בעלות נמוכה וזכו בשקט נפשי ובהגנה לאורך כל היום והלילה על הילדים ועל כל בני ביתם.