עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

פרופיל חלון אלומיניום - לא רק טרנד אופנתי

יש הסבורים כי פרופיל אלומיניום לחלון משדר מראה פחות יוקרתי מפרופילים מעוצבים כמו הפרופיל הבלגי, אך לא בטוח כי נאמרה לה המילה האחרונה בתחום, מאחר ופרופיל האלומיניום בכל זאת מציע יתרונות רבים וביניהם גם עיצוב עכשווי וגם פתרון פרקטי בכל הנוגע למחיר, תפעול, ניקיון ותחזוקה לאורך חיי המוצר..

יתרונותיו של פרופיל האלומיניום

יתרונו הבולט ביותר של האלומיניום כחומר גלם לעיצוב חלונות הוא בכך שהוא חזק, ומנגד גם גמיש ומאפשר התאמה למפתחי חלון שונים שאינם סטנדרטיים. אם מסגרת החלון שלכם בצורה ייחודית ובלתי רגילה, מסגרת אלומיניום יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם, כיוון שתוכלו לעצב ולהתאים אותה לפי הצורך.

מיגון פרופיל דלת הזזה • איילוק ~ ILock

פרופיל אלומיניום – הדמיה

האם הוא מתאים גם לדלת המרפסת?

אותם יתרונות שימושיים גם כשמדובר במרפסת, לה ניתן ניתן לייצר מסגרת חלון אלומיניום מתאימה ולכן מועדף הפרופיל כיום על-ידי מעצבי חלל פנים רבים הנעזרים בתכונותיו ליצירת קווים עיצוביים נקיים ופרקטיים.

עמידות לתנאי אקלים ופגעי הזמן

תכונה נוספת המעניקה לפרופיל חלון מסוג זה יתרון היא העובדה שהוא עמיד במיוחד לקורוזיה ותהליכי שחיקה טבעיים. תכונה זו מקנה לו יכולת להיות עמיד בגשם ובתנאי חוץ כגון שמש, חום, לחות ורוחות.

עיצוב ותוספי בטיחות

מסגרת הזזה אלומיניום מגיעה במגוון צבעים שניתן להתאים לחלל המבנה המעוצב שלכם ומאפשרת הוספת מגוון רחב של תוספי בטיחות לחלונות במידה ויש ילדים בבית.

פופולרי בבתים, בניינים רבי קומות ומבנים תעשיתיים

היסטוריית השימוש ותפוצתם של פרופילי אלומיניום, בהחלט יכולה ללמד על כך שהם פתרון נפוץ, אידיאלי ופופולרי בבחירת חלונות הזזה לבית. פרופילים אלו נמצאו שימושיים במיוחד כיוון שהם ניתנים להתאמה גם למצבים בהם קירות הם דקים מהסטנדט, יתרון נוסף ההופך אותם לבחירה המועדפת על קבלני בנייה רבים

שימור וניצול אנרגיה

חלונות אלומיניום ידועים ביכולתם לשמר ולמנוע אובדן אנרגיה בכ-60% יותר מאשר חלונות ופרופילים מעץ או PVC. על-ידי התייעלות אנרגטית כל השקעה כספית על החלון חוזרת לאחר תקופה על-ידי חסכון בגובה תשלום חשבונות שוטפים.

 

אהבתם את המאמר? דרגו אותו: