עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

אביזרי בטיחות לילדים

אביזרי בטיחות לילדים

על הילדים ופעילותם צריכים להשגיח בשבע עיניים, הם מהירים, אימפולסיביים ולא תמיד חושבים על מעשיהם. ההורים צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש וליצור עבורם בית מוגן באופן הרמטי מכל הכיוונים.

הסכנה הקיימת בחלונות בדירה

בין הסכנות הקשורות לילדים ניתן למצוא את החלונות המקיפים את הדירה, שולחנות ו/או מיטה בסמוך לחלון בחדר. חלק מהילדים אינם מודעים לסכנות ועלולים למעוד מהחלון כדי לשחק עם חברים או כחיקוי לפעולות שהם רואים בסרטים כגון סופרמן הנראות להם ברות ביצוע. כל נפילה מגובה היא מסוכנת ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בגובה רב לאור גובהם של מבני המגורים הנבנים בשנים האחרונות.

ילדים הנופלים מגובה רב עלולים להיפצע קשה מאד, שבירה של איברים, פגיעות ראש או עמוד שדרה. בחלק מהמקרים מדובר בנזקים בלתי הפיכים והיו אף מקרי מוות.

בעבר נהגו להתקין סורגים בכל היקף הדירה גם בחלונות שילדים בדרך כלל נמצאים בהם פחות כמו חדר שינה או חדר עבודה. הורים רבים העדיפו לא לקחת סיכונים והתקינו סורגים בכולם ובנוסף לכך במידת הצורך גם הגבהה מעל המעקה במרפסת. חשבו לזכור שבזמן חירום חלילה שריפה או ניסיון הימלטות הסורגים מהווים מלכודת מוות.

פטנט חדשני ומציל חיים

לא מכבר נרשם פטנט ישראלי חדש ופורץ דרך ששמו מגביל חלון, תחליף לסורגים ומאפשר פתיחה מהירה במצב חירום ללא צורך בכלי עבודה הסטטי השומר על מראה החלון והנוף ללא צורך בקדיחה. מדובר בפתרון מציל חיים שאינו מאפשר לילדים ליפול מהחלונות.

אם ילד פותח חלון שהותקן בו מגביל חלון, הוא אינו מסוגל לפתוח יותר מעשרה ס"מ מרוחבו של החלון. המרווח שהילד מצליח לפתוח הוא צר מאד ולכן הילד אינו מסוגל להוציא את ראשו או גופו החוצה במרווח כה צר. זו הסיבה שפטנט זה מציל חיים וכך הילד אינו יוצא דרך החלון כפי שתכנן.

מגביל חלון מיוצר מכבל פלדה עמיד שאורכו 290 מ"מ וקוטרו שתיים וחצי מ"מ, את הכבל אפשר לחבר לחלונות חדשים אך גם לחלונות קיימים כך שמדובר בפתרון אולטימטיבי ונקי היות ואין צורך בקדיחה.

עקב נחיצותו הרבה של מגביל זה והיותו מציל חיים, הוא הותקן במוסדות ציבור רבים כדי למנוע אסונות עתידיים כמו בתי חולים, בתי ספר וגם בבניינים רבי קומות ברחבי הארץ, הוא מתאים לכל צורת מגורים הדורשת הגנה וביטחון וכמו כן מתאים גם לדירות שכורת.

האופציה המועדפת – מגביל חלון

הפטנט הייחודי עדיף על התקנת סורגים עקב כמה סיבות מהותיות:

  • מגביל חלון הוא פריט חשוב יותר מהסורגים כיוון שהוא עשוי מפלדה חזקה ומכיל ציפוי המכיל חומר נגד הצטברות קורוזיה. המוצר מיוצר בהתאם לדרישות התקן הישראלי המחמיר בנושאי בטיחות והגנה על ילדים.
  • מדובר בהתקנה פשוטה שיכולה להתבצע על ידי הלקוח ללא צורך בעזרתם של אנשי מקצוע. לקוח שמעוניין בכך, נציגי החברה ישמחו להגיע ולבצע התקנה.
  • אם עוברים דירה, אפשר לפרק את המגביל ולהתקין אותם בבית החדש. פירוקו לא משאיר סימנים והפירוק הוא קל מאד וכל אדם בעל חוש טכני יוכל לבצע זאת בנקל.
  • ההתקנה מתבצעת בחלק הפנימי של החלון כך שאינה נראית בחזית הבניין ואינה פוגמת ביופיו של הבניין והחלון.
  • רכישה בעלות מזערית לעומת עלותם של הסורגים.