כל היתרונות במנעול לחלון

מנעול לחלון הוא מנגנון נעילה חדשני המבצע טיפול נקודתי בחלון עצמו ואינו מאפשר מעבר של אף אדם דרך החלון לאור הנעילה ההרמטית.

גל הפריצות מדיר שינה מעיניהם של תושבים רבים אשר חוששים שגנבים ייכנסו לביתם בשעות שהם נמצאים מחוץ לבית או בשעות הלילה כאשר כל בני המשפחה ישנים. באופן טבעי, אנו מחפשים פתרונות להגנה על בני משפחתנו, רכושנו, ועל תחושת הבטחון בביתנו. הדרך הפשוטה לעשות זאת היא התקנת מנגנון מנעול לחלון שמונע מפולשים להיכנס פנימה. 

מנעול לחלון 

המנעול לחלון הוא מנגנון אשר מתקינים בתוך פרופיל החלון משני צדדיו של החלון ועל המסגרת שלו. תפקידו של המנגנון הוא לחסום את כניסתם של פורצים וגנבים לדירה דרך אחד החלונות סביב הבית ולכן התקנת המנגנון היא פעולה אקוטית שיש לבצע בהקדם ועדיף טרם הכניסה לדירה. 

קל מאד להתקין את המנעול וההתקנה מתבצעת בפעולה מהירה ללא צורך בקידוחים, המנגנון מתלבש על האביזרים הקיימים.

דרכים נוספות למיגון חלונות 

השיטה של התקנת המנגנון היא השיטה העדיפה בכל מקרה והיא טובה פי כמה משיטת התקנת הסורגים המכערת את כל נראותו של הבית ועדיפה על השיטה של השארת התריסים סגורים ללא יכולת לפתוח אותם, כי בסופו של דבר קיים סיכוי שהפורצים יצליחו לפרק ולפתוח את התריס.

המנעול לחלוןI-lock  אשר פותח במפעל האלומיניום בכפר סבא הוא פטנט ייחודי ונחשב כפריצת דרך עולמית ולכן נעשה בו שימוש רב הן בארץ והן בעולם.

גם חברות הביטוח הופתעו מהאפקטיביות המצוינת של מנגנון  זה ולכן במהלך עריכת הביטוח, השמאי או סוכן הביטוח מציינים את העובדה שקיים בחלונות מנעול I-lock. הימצאותו של מנגנון זה מייתרת את הצורך בהתקנת אמצעי מיגון אחרים שהיו במסגרת הבקשות של חברת הביטוח כדי להעניק תוקף לפוליסה התואמת את הדרישות של חברת הביטוח בנושא מיגון. מהלך זה גם מוזיל באופן משמעותי את העלויות של מיגונים שונים כמו סורגים או מערכת אזעקה אשר עלות התקנתם מסתכמת בסכומים גבוהים פי כמה מעלותו של מנגנון I-lock. 

למידע ופרטים נוספים אתם מוזמנים לייצור עימנו קשר, ונשמח לתת מענה לכל שאלה.