עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

סורגים שקופים: הכירו פתרון בטוח יותר שאינו מפריע לראות

אם חיפשתם סורגים שקופים באינטרנט, יתכן שנתקלתם במודעות ופרסומות העושות שימוש במושג זה לתיאור מערכות הגנה לחלונות מרפסת בבתי מגורים ובניינים. במאמר זה אנו נסקור מערכת נעילה ייחודית המשלבת ציפוי הגנה לזגוגית החלון ומנעול בריח חדשני ומהפכני, אשר יחד יעילים וחסכוניים יותר מכל התקן סורגים, היוצר תחושה של "כלוב" לדעת רבים.

האם באמת קיים תחליף יעיל לסורגים?

כן. מנגנון נעילה, פטנט מבוסס שלוש נקודות אחיזה, המותקן בתוך פרופיל החלון כך שאינו נראה לעין, אינו משפיע על העיצוב או המראה וניתן להתקנה והתאמה לכל מסגרת חלון סטנדרטית וגם לפרופיל הבלגי הנפוץ מאוד כיום. אמצעי נעילה מסוג זה מציע שיפור של מאות אחוזים ביכולות הנעילה לעומת כל מנגנון סטנדרטי המגיע כברירת מחדל מהיצרן. מנגנון מסוג זה תוכנן לספק מענה וחיזוק לחולשה נפוצה במיוחד שהתגלתה בחלונות בתי מגורים, משרדים ובניינים רבים.

שילוב טכנולוגיות מיגון חלונות מתקדמות

Transparent Polycarbonate Bars ~ ILock

בכדי ליהנות מיתרונותיה של מערכת הגנה זו יש צורך בשילוב ציפוי מגן לחלון היוצר עמידות בפני ניסיונות פריצה ושבירת החלון לרסיסים, מיסוך המיגון מיושם על פני החלון באמצעות דבק חזק ומוצמד לזגוגית בתהליך התקנה המבוצע על ידי מתקין מקצועי ובכך מבטיח רמת בטיחות גבוהה העומדת בסטנדטים מקובלים בתחום המיגון לדלתות וחלונות.

יש לזכור, פתרונות אלו משמשים כמערכת הגנה אפקטיבית כאשר הם מותקנים במקביל, יחדיו הם מוכרים על-ידי חברות הביטוח בישראל כאמצעי מנע לפריצות דרך חלונות, תופעה שאינה דועכת, במיוחד בבתי קרקע ובאזורים ללא שמירה אליהם קל יותר לגנבים להגיע ולבצע את זממם.

סורגים שקופים בהשוואה לסורגי ברזל

מערכת מיגון חלונות מסוג זה מציעה יתרונות רבים ובולטים בהשוואה לכל סוגי הסורגים: חסכון כספי בעלויות מיגון, שימור נראות ועיצוב, אפשרויות מילוט במצבי חירום והכי חשוב – בטחון ושקט נפשי.

מהם החסרונות של סורגים שקופים?

סורגים שקופים המיוצרים מפוליקרבונט נראים לעין, חוסמים זרימת אוויר ונוטים להצהיב עם הזמן.

האם קיימת הגנה פאסיבית, ללא צורך בתחזוקה או בקרה?

פתרון אבטחה משולב זה מהווה מערך הגנה פאסיבי שאינו מצריך תחזוקה, בקרה או הפעלת מוקד שמירה בעלויות גבוהות והוכח כיעיל גם מול גנבים מיומנים ומתוחכמים, המחפשים לאתר חולשות בפתחי מבנים על מנת לפרוץ אליהם.

האם ניתן לבצע התקנה עצמאית?

את המנעול למיגון החלון ניתן להזמין בערכה הכוללת הוראות להתקנה עצמאית או להזמין מתקין מוסמך שיבצע את ההתקנה עבורכם, האפשרות השנייה תבטיח התקנה בטוחה יותר ועמידה בתנאי האחריות של היצרן. מסך המגן לחלון מחייב התקנה על-ידי איש מקצוע מנוסה מאחר ויש צורך בניקיון יסודי של שמשת החלון, עיגון שכבת הפוליאסטר למסגרת והקפדה על כללי בטיחות הנדרשים על מנת ששכבת המיגון תעמוד בתנאי קיצון כמו פגעי מזג האוויר, מצבי חירום ולצורך מזעור האפשרות לפירצה.

 

אולי יעניין אתכם גם הדברים הבאים:

מנעול לדלתות הזזה.

מיגון שמשת חלון