עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

מנעול לדלת הזזה

הדגמת פריצה בקלות יתרה דרך דלת הזזה במרפסת הבית כאשר מותקן המנגנון הנפוץ והסטנדרטי לעומת ניסיון פריצה לאחר התקנת מנעול לדלת הזזה בפטנט הייחודי מבית 'איילוק'. מנעול לחלון הזזה איכותי עשוי מחומרי גלם עמידים לטווח הארוך, מותקן בתוך פרופיל החלון באופן באופן שאינו נראה מבחוץ או מבפנים ומאפשר שקט נפשי לשוהים בבית או במשרד. הפתרון מתאים גם לחלונות משרדים ומבני תעשייה.

 

 

 

 

מנעול לחלון הזזה המאפשר קיבוע כנף החלון למקומה ובכך מצמצם את אפשרויות לפריצה ונקודות התורפה משמעותית.

להזמנת מתקין מורשה להתקנת מנעול לדלתות הזזה ונעילה לחלונות הזזה ILock Block

   

  מנעול לדלת הזזה אלומיניום

  החיים בבית מגורים או במשרד הומה אדם, יכולים להיות מלאים באתגרים מסוגים שונים, עוד לפני שאתם מאכלסים את הנכס, ועל כן אתם חייבים לחשוב על השימושיות לעומק. בעולם שבו אתם רוצים לייצר את תנאי החיים הטובים ביותר בתוך הנכס שלכם, יש חשיבות עצומה לתכנון ולבנייה של כל אחד מהאלמנטים העיצוביים בנכס. ובדיוק מהסיבה הזו, אם אתם מבקשים להשקיע זמן ומחשבה ואלמנטים מסוימים ההמלצה שלנו היא למצוא מנעול לדלת הזזה ויפה שעה אחת קודם בעזרת חיפוש של פתרונות טכנולוגיים ייחודיים איתם אתם רוצים לעבוד. הידע והניסיון של המומחים בתחום המנעולים יאפשר לכם לבחור מוצרים איכותיים שישפרו את רמת הבטיחות בתוך חלל המגורים או העבודה, ולכן זה הוא ידע שאתם רוצים לצבור לעצמכם בעזרת תקשורת טובה עם ספקים מקצועיים כמו אנשי הצוות של חברת איילוק.

  איך לבחור מנעול לדלת הזזה?

  כדי לבחור מנעול לדלת הזזה צריך לתת את הדעת על שלושה פרמטרים מרכזיים, והם:

  1. המבנה של דלת הזזה הנוכחית שלכם. אי אפשר לבחור מנעול חדש מבלי להסתכל על המיון של הדלת ולהבטיח שאתם בוחרים את המוצר הנכון ביותר, כדי לאטום את הדלת ללא כל בעיה.

  2. תהליך ההתקנה והתחזוקה של המנעול. אם אתם לא יודעים לשמור על המנעול תקין לאורך זמן, יהיה קשה מאוד להבטיח שהנכס שלכם בטוח ומוגן מכל משמר.

  3. העלויות של המוצר אותו אתם מעוניינים להתקין. כמו כל רכישה אחרת לבית המגורים, גם החיפוש אחרי מנעול הוא עניין של עלות מול תועלת ואתם צריכים לוודא שאתם בוחרים את המוצר האופטימלי גם ברמת התקציב.

  עוזרים לכם לקחת את כל ההחלטות הנכונות

  הידע והניסיון המקצועי שלנו, אנשי חברת איילוק, יאפשר לכם ליהנות משקט נפשי בכל מה שקשור לנעילת הדלתות והחלונות בבית ובעסק שלכם, גם לאורך שנים ארוכות. אנו מסוגלים לבנות כל מודל ולייצר את התנאים האופטימאליים לעבודה גם בחללים גדולים ומורכבים מאוד, והכל על בסיס תהליך קבלת החלטות ורכישת מוצרים המתאימים לעיצוב חלל הפנים של הנכס שלכם.