עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

מיגון שמשת חלון נגד פריצה: הכירו את Shield Clear Lock

מיגון שמשת חלון נגד פריצה: הכירו את Shield Clear Lock

 

ישנו מגוון של אמצעי מיגון לחלון ויטרינה, אך אף אחד מהם אינו סמוי לחלוטין, מאפשר מילוט מהיר בשעת סכנה, וגם עמיד מול פורצים מנוסים כמו מערכת Shield Clear Lock המספקת מענה מקיף כנגד חדירה.

צפו בסרטון המחשה: מנעול דלתות הזזה ILock Block בשילוב ציפוי הגנה הינו פתרון מוכר על-ידי חברות הביטוח כתחליף לכל סוגי הסורגים.

 

Shield Clear Lock – מיגון חלונות נגד פריצה

 

מיוצר בישראל - אייקון

פטנט רשום. מיוצר בישראל.

אל-סורג הינו מפיץ מורשה של איילוק.

להזמנת מתקין:

  חדש מבית איילוק: מערכת הגנה Shield Clear Lock

  ILock Shield Clear Lock – פתרון הגנה סמוי למיגון חלונות המאושר כתחליף לסורגים על-ידי חברות הביטוח. שילוב ציפוי הגנה פולימרי לשמשת דלת או חלון הזזה יחד עם מנעול בטיחות ייחודי מסוגו המותקן בתוך פרופיל החלון מאפשרים יצירת מערכת הגנה מתקדמת כנגד תאונות בבית, נזק, פריצה, הדף, ירי ורסיסי זכוכית העשויים להתפזר במקרה של ניפוץ.

  בקרת איכות ועמידה בתקנים

  כל פתרונות הבטיחות של איילוק מיוצרים תחת תקני איכות ובקרה מחמירים ובעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי. באיילוק אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים בייצור לטובת בטיחות מירבית.

  תכנון מוקדם לשעת חירום

  מנגנוני הנעילה של איילוק תוכננו כך שיאפשרו הימלטות מהירה במקרה של שריפה, רעידת אדמה, שיטפון וכל מקרה חירום אחר. בזכות שיטת הנעילה הפאסיבית, גם אם החלון נעול, כל שצריך הוא לפתוח כרגיל אותו במקרה חירום. אין צורך לחפש מפתחות או קודים.

  הגנה מלאה ללא פגיעה בנוף הנשקף מהחלון

  שכבת ההגנה השקופה אינה משפיעה לרעה על עיצוב החלון או הנוף הנשקף ממנו. יתרון משמעותי.

  חזק ועמיד גם בשעת מבחן

  מנעול הבטיחות של איילוק, הרשום כפטנט, מותקן כיום בבתים רבים בישראל והוכח פעמים רבות כפתרון אבטחה אפקטיבי גם מול פורצים מיומנים ומספק שקט נפשי לבעלי הבית, המשרד או המחסן בו הותקן על-ידי שיפור מערך הנעילה במאות אחוזים. המנגנון מעניק הגנה יעילה גם אם הפורץ ינסה להשתמש בכלי עבודה כבדים כמו לום, פטיש או מברג.

   

  אולי תתעניינו גם במגביל פתיחת חלון

   

  איילוק – מייצרים מנעולים לדלתות הזזה מאז 1999