עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

כל מה שאתם צריכים לדעת על מיגון חלונות

כל מה שאתם צריכים לדעת על מיגון חלונות

האחריות של ההורים כוללת מעטפת רחבה של אמצעים המגינים על הילדים בכל מקום שבו הם נמצאים בבית ומחוצה לו לאורך כל היום.

בכל מקום אורבות לילדים סכנות שונות והמטרה של ההורים היא לנטרל את כולן ולדאוג לסביבה בטוחה בכל מקום אשר בו הם נמצאים. 

מיגון חלונות 

הילדים הסקרנים אינם מודעים לסכנות של נפילה מהחלון ללא קשר לגובה הדירה. רבים מהם אינם מבינים מהו פחד ומה ההשלכות של עמידה בסמוך לחלון תוך כיפוף הגב, דבר העלול לגרום לנפילתם, לפציעה או חלילה למוות.

כדי למנוע מקרים מסוג זה, מבצעים כמה מהלכים החוסמים אופציה זו. דרך אחת היא התקנת סורגים בכל אחד מהחלונות, כך קיימת הגנה גם כשהחלון פתוח והילד לא יכול ליפול למטה. דרך נוספת היא סגירת התריס, לילדים בגיל הצעיר די קשה לפתוח את התריס אך לאחר כמה ניסיונות קיימת אפשרות תיאורטית שהילד יצליח לפתוח את התריס וכך החלון יפתח לרווחה ויוצר מצב מסוכן.

איילוק סטופ

אחת הדרכים המצוינות למנוע את פתיחת החלון היא התקנת מנגנון איילוק סטופ בכל אחד מהחלונות ובכל היקף הדירה. המנגנון הוא פטנט בלעדי שלנו שאנו מייצרים ומשווקים באופן בלעדי.

המנגנון מגביל את אופציית פתיחת החלון ואינו מאפשר פתיחה מעבר 10 סנטימטרים בודדים. הפתח הצר אינו מספיק ליציאה של אף אדם דרכו, גם לא ילדים רזים. המנגנון כולל כבל שתפקידו לאפשר  פתיחה מוגבלת בלבד ולא מעבר לכך, לכן זהו הפתרון האידיאלי המעניק שקט נפשי להורים.

לאור מחירו הנמוך, רוב ההורים מתקינים את המכשיר בכל החלונות בהיקף הבית וזוכים בשקט נפשי. המנגנון בעל פעולה חכמה ופותר הרבה מאד בעיות של בטיחות במקומות רבים ולכן הוא הותקן בבתי ספר רבים, בתי חולים ומוסדות ציבוריים רבים נוספים.

אופן התקנת איילוק סטופ

מדובר במנגנון מאד פשוט להתקנה, יש לפרק בורג קיים ולהחזירו ללא צורך בקדיחה של חורים והתקנתו אינה משאירה סימנים. המנגנון מתאים גם לדירות בשכירות וניתן להעבירו לדירה החדשה. 

הכבל ינוע עם סגירתו או פתיחתו שך החלון מצד לצד אך לא יוכל להיפתח מעבר לפתח הצר לאוויר צח.

נשמח לשלוח גם אליכם את המנגנון הייחודי איילוק סטופ בכמות הנדרשת לכם עבור כל החלונות בביתכם או במקום אחד. ההתקנה של המכשיר היא מאד קלה וכל אדם בעל חוש טכני יוכל לבצע זאת על פי ההוראות המדויקות הקיימות בתוך האריזה.