שאלות נפוצות ותשובות בנוגע למוצרי איילוק
כל מוצרי 'איילוק' מיוצרים רק בישראל בתו תקן מחמיר. לחברת 'איילוק' חשוב שהוצאות הייצור ותשלומים לאנשי מקצוע בתחום יהיו כחול לבן.
למפעלי הייצור יש תו תקן מחמיר, גם ישראלי וגם אירופאי. מאחר ומדובר במוצרי בטיחות לבית ולמשרד יש חשיבות עליונה לאיכות הייצור וחומרי הגלם בהם עושים שימוש. חברת 'איילוק' אינה מתפשרת בנושא זה.
הרעיון המקורי נבע ממקרה משפחתי אישי לממציא יצחק מויאל, כאשר בתו כמעט נפלה מקומה רביעית, ברוך השם לא נפלה, בריאה ושלמה ובכך נמנע אסון גדול. לאחר המקרה גילה יצחק שאין פתרון מספק בתחום ורצה למנוע את האסון הבא וימנע נפילת ילדים מבעד לחלונות, גם כדי שאף הורה לא יחווה מקרה דומה. יצחק היה חסר מנוחה והחל להמציא פתרונות עד לתוצאה הנוכחית - מגביל פתיחת חלון ייחודי מסוגו המספק הגנה ומציל חיי ילדים ומשפחות רבות מידי יום בארץ ובעולם.
אנו מאמינים במוצר שלנו ב-100%.
אנו כל כך מאמינים במוצר שלנו שאנו מאפשרים החזר מלא במידה ולא תהיו מרוצים. ינתן החזר מלא כחודש ימים מעת ביצוע העסקה, ללא כולל עלות משלוח או התקנה במידה ובוצעה ע"י מתקין החברה. עלויות משלוח חזרה באחריות הלקוח.
לפרטים נוספים יש לקרוא את התקנון.
מגביל פתיחת חלון ILOCK STOP , ומנעול חלון ודלת הזזה ILOCK BLOCK ניתנים לפירוק ולשינוע יחד אתכם מדירה לדירה ומאפשרים לכם לשמור על משפחתכם, גם בדירות שכורות.
לזיהוי פרופיל 7000 היכנס למדריך שלנו
מתאים לפרופילים מסדרה 7000, 7300, 9000, 92000 - לנעילת חלונות ודלתות הזזה.

שאלות נוספות? בקרו במרכז ה-הדרכה והדגמה שלנו וב-מאמרים למידע נוסף

או צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם