שאלות נפוצות

שאלות ותשובות נפוצות על פתרונות הנעילה והבטיחות לחלונות של איילוק

כל מוצרי איילוק מיוצרים בישראל תחת תקני ייצור מחמירים. לאיילוק חשוב שהוצאות הייצור ותשלומים לאנשי מקצוע בתחום יהיו כחול-לבן.

למפעלי הייצור יש תו תקן מחמיר, גם ישראלי וגם אירופאי. מאחר ומדובר במוצרי בטיחות לבית, מבני ציבור ותעשייה יש חשיבות גבוהה לאיכות הייצור וחומרי הגלם מהם מיוצרים המוצרים על מנת שיהיו שמישים ובטוחים לטווח הארוך. איילוק אינה מתפשרת בנושא זה.

הרעיון המקורי נבע מקרות מקרה משפחתי אישי אשר השפיע על הממציא יצחק מויאל, כאשר בתו כמעט נפלה מקומה רביעית, ובמזל יצאה בריאה ושלמה ונמנע אסון גדול. לאחר האירוע גילה יצחק שאין פתרון מספק בתחום, חיפש כיצד למנוע את האסון הבא וחשב כיצד ניתן למזער למינימום מקרי נפילת ילדים מבעד לחלונות, כדי שאף הורה לא יחווה מקרה דומה. יצחק היה חסר מנוחה והחל להמציא פתרונות עד לתוצאה הנוכחית – מגביל פתיחת חלון ייחודי מסוגו המספק הגנה ומציל חיי ילדים ומשפחות רבות מידי יום בארץ ובעולם.

אנו מאמינים במוצרים שלנו ובטוחים ביעילותם.
עד כדי כך מאמינים ובטוחים במוצר שלנו שאנו מאפשרים החזר כספי מלא במידה ולא תהיו מרוצים.

החזר ינתן עד כחודש ימים מעת ביצוע העסקה, לבקשת הלקוח, לא כולל עלויות שילוח או התקנה במידה ובוצעה ע”י מתקין החברה. עלויות משלוח חזרה באחריות הלקוח.

לפרטים נוספים יש לקרוא את התקנון.

מגביל פתיחת חלון ILOCK STOP , ומנעול חלון ודלת הזזה ILOCK BLOCK ניתנים לפירוק ולשינוע יחד אתכם מדירה לדירה ומאפשרים לכם לשמור על משפחתכם ורכושכם גם בדירות שכורות.

לזיהוי פרופיל 7000 בקרו במדריך שלנו

מתאים לפרופילים מסדרה 7000, 7300, 9000, 92000 – לנעילת חלונות ודלתות הזזה.

לבדיקת התאמה צרו עמנו קשר

כן, לכל חלון יש לנו פתרון. לבדיקה ניתן לפנות אלינו באמצעות הטופס שלנו.

יש לכם שאלות נוספות שלא מופיעות בדף זה?

בקרו במרכז ה-הדרכה שלנו וב-מאמרים למידע נוסף

או פנו אלינו באמצעות טופס יצירת קשר

Facebook